עמוד הבית
אודות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • הסיפור שלנו
    הסיפור שלנו מתחיל ברעיון לשלב בין חברת הפרסום שברשותנו ליופי הישראלי, קבוצת Net4Life מחזיקה בחברת פרסום שעובדת במשך שנים עם החברות הגדולות במשק הישראלי. האתר שלנו מספק חלון ראווה להמון נשים שרוצות להתקדם במדיה הישראלית ולא בהכרח בתור דוגמניות מסלול, נהוג לחשוב שדוגמנית היא בהכרח בחורה ששוקלת 48 קילו ובגובה 170+ ואנחנו אומרים שיש בישראל כ"כ הרבה נשים יפות מכל הסוגים וכאן באתר אנו ניתן לכולן במה ואפשרות להתקדם ולהרוויח כסף. ישנם הרבה סוגים של אפשרויות קידום מלבד דוגמנות מסלול כגון דוגמנית פנים, השתתפות בפרסומות או כניצבת בסדרות וסרטים. היופי הישראלי מגוון מאד ואנו נעזור לכן ללא כל עלות לנסות ולהגשים חלום ולהתקשר עם סוכנים, במאים, צלמים וכל אנשי המדיה הישראלית שידפדפו באתר ויוכלו להציע לנשים הרלוונטיות הצעות עבודה.  
  • החזון שלנו
    הפרויקט שלנו עוסק ביופי הישראלי, היופי הישראלי נחשב בכל רחבי העולם לאחד מסוגי היופי המיוחדים ביותר, תערובת העמים הקיימת אצלנו "מייצרת" את היופי הישראלי המיוחד כל כך, אנחנו כאן בצוות "Yeep" החלטנו להציג לכם את היופי הזה ולקדמו. הפרויקט מקדם את הנשים וגם הגברים לא יוצאים מקופחים. כרגע אנחנו בתחילתו של החזון ,ובסופו אנו רואים מאות ואלפים מצטרפות אלינו והופכים ביחד את הפרויקט לסיפור הצלחה מרשים!
שעות פתיחה

ימים א' - ה' : 19:00 - 9:00

 

 

יום ו'  :          14:00 - 9:00

קבע פגישה

Net4Life LTD

חלוצי התעשיה 16 חיפה.

Net4Life@walla.com

Fax : 04-8735744

המלצות

"אתר הגלריות הכי סקסי בישראל ללא ספק, פשוט הזדמנות לבחורות יפות לפרוץ ולהצליח, ממש אהבתי את הרעיון במיוחד שהן מרוויחות כ"כ הרבה כסף. כל הכבוד!"